Vedete din Romania

#showbiz #ilinca vandici #sore #Dorian Popa #vedete intern #iubiri secrete

3 iubiri secrete din showbiz, deconspirate!

Incearca vedetele sa tina la adapost de ochii lumii amorurile in care sunt implicate, dar rand pe rand povestile lor de dragoste sunt deconspirate. Iata trei dintre vedetele care si-au tinut iubitii departe de reflectoare, dar a caror poveste de dragoste a iesit la lumina:

Ilinca Vandici, indragostita de un avocat celebru

Sursa foto: click.ro

Ilinca Vandici a refuzat in ultima vreme sa dea detalii despre viata personala. Ba chiar s-a afisat cu Liviu Varciu, lasand o tara intreaga sa creada ca intre ei exista mai mult decat o legatura strict amicala. Sa fi fost toate acestea doar de fatada, pentru a-si tine cat mai bine ascunsa relatia pe care o are cu un avocat celebru? Fosta prezentatoare de la Acasa TV a fost fotografiata de paparazzi click.ro plimbandu-se de mana prin parcul Herastrau cu Dragos Danau. Avocatul pare foarte indragostit de vedeta, cei doi fiind surprinsi in ipostaze foarte tandre chiar in mijlocul drumului.

Citeste si:

Tudor Chirila, jurat la "Romanii au talent"

Catalin Crisan face pe victima: "Crezi ca mie mi-a parut bine?"

De ce au plecat Mihai Gainusa si Catalin Dezbracatu de la "Cronica Carcotasilor": "Serban nu era capabil”

"Imi place foarte mult de Ilinca de aceea suntem asa pasionali. Ne cunoastem de putin timp, dar asta nu e important, e important cum ne simtim unul in compania celuilalt. In timpul liber, ma vad cu Ilinca, dar asta este strict treaba mea si a ei. Vom vedea cum se va dezvolta relatia noastra, dar as prefera sa ne bucuram doar noi de ea", a spus noul iubit al Ilincai Vandici pentru spynews.ro.

Sore, cuplata tot cu un avocat

Sursa foto: stirileprotv.ro

Discreta cu viata ei personala a fost intotdeauna si Sore. Cantareata s-a cuplat cu tanarul avocat Mircea Julean, insa prefera sa tina departe de ochii curiosilor relatia pe care o are. Cei doi evita sa se afiseze impreuna, ci prefera sa-si petreaca timpul fie in apartamentul cantaretei, fie la avocat acasa, scrie cancan.ro.

Singura relatie pe care Sore a recunoscut-o a fost cea cu Rapha, colegul sau din LaLa Band.

Dorian Popa, cu iubita in lume dupa jumatate de an

Sursa foto: wowbiz.ro

Dupa ce a rupt inimile mai multor domnisoare, actorul Dorian Popa pare sa se fi implicat serios intr-o noua relatie. Chiar daca este impreuna cu Claudia deja de jumatate de an, abia acum a decis tanarul artist ca e cazul sa o scoata in lume. Cei doi au participat saptamana trecuta la inaugurarera unui restaurant. "Cum am ales-o pe Claudia? Hmm... Asa a vrut Dumnezeu, asa a fost sa fie", a spus Dorian.

Curiosi, jurnalistii i-au intrebat daca au planuri serioase de viitor. "Nu ne-am gandit la casatorie, nu am discutat despre asta, e prea devreme. De fapt, am discutat si amandoi am zis: NUUUU", a mai spus artistul.

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Cum sa-ti alegi blazerul/sacoul/taiorul

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare