Vedete din Romania

#dezvaluiri vedete # divort vedete #vedete extern #vedete intern #teo trandafir #oana zavoranu #showbiz #angelina jolie

3 vedete cu care "fostii" au dat de pamant. Dezvaluiri inedite!

O stire surprinde azi publicul iubitor de cancanuri. Fostul sot al Angelinei Jolie vorbeste despre comportamentul extrem ciudat al actritei de care s-a despartit in urma cu 11 ani. In lumea mondena, astfel de dezvaluiri sunt condimentul fara de care niciun divort nu mai e lasat sa treaca neobservat.

Agelina Jolie "se taia cu cutitul"

Sursa foto: stirile.rol.ro

Actorul si regizorul american Billy Bob Thornton a facut recent dezvaluiri din viata ascunsa a celebrei Angelina Jolie, cea cu care a fost casatorit intre 2000 si 2003. El vorbeste despre acea perioada ca despre "cea mai nebuna etapa a vietii lui", de care acum ii este rusine. Billy a scos la iveala detalii morbide despre actuala sotie a lui Brad Pitt, marturisind ca aceasta isi cresta degetele cu lama si il punea si pe el sa-i urmeze exemplul, ca un gest de iubire. Apoi, cei doi picurau sangele din rani in niste medalioane, pe care le schimbau si le purtau aproape de inima. In acest fel, in viziunea actritei, cei doi s-ar fi simtit mai aproape unul de celalalt.

Citeste si:

Lavinia Parva, in pericol! O brunetea focoasa i-a declarat iubirea lui Banica Jr

5 vedete care se imbraca de la second hand. N-ai fi crezut ca sunt atat de zgarcite!

Printesele care au facut de ras monarhia. De la scandaluri sexuale, la lupte ilegale

 

 

Oana Zavoaranu despre Pepe: "M-a batut, facea orgii"

Sursa foto: libertatea.ro

Dar nu numai celebritatile de peste Ocean fac marturisiri ciudate dupa divort. La noi, probabil ca experta in astfel de "dezvaluiri" este Oana Zavoranu. Nici dupa mai bine de doi ani de la divortul de Pepe, bruneta nu a incetat sa arunce cu noroi in fostul sot. "M-a batut. Eu am fost lovita de mai multe ori de Pepe. Omul este violent, este dement cand este beat", a spus Oana la WOWbiz.

Ba chiar, dupa ce l-a acuzat pe artist ca ar avea mai multi copii cu mai multe femei, ea a spus chiar ca Pepe are un comportament deviant. "Pepe a facut orgii sexuale. Am filmari cu el si le pot arata oricand. El ma insela cu diverse femei", a declarat Oana, insa pana acum nu a fost in stare sa demonstreze niciuna dintre afirmatii.

"Teo Trandafir nu iubeste oamenii"

Sursa foto: unica.ro

Doi ani i-au trebuit fostului sot al lui Teo Trandafir sa iasa public si sa povesteasca motivele care au dus, din punctului lui de vedere, la destramarea scurtului mariaj dintre el si vedeta de televiziune.

"Am iubit un ideal ca orice muritor, dar m-am trezit ca am doar un rol intr-o sharada, alaturi de o persoana singuratica, conflictuala, care nu iubeste oamenii, exact opusul la ceea ce ne transmite prin tv. «Doamna Teo» si Teo Trandafir sunt doua personaje distincte si total diferite, pacat, mare pacat", a marturisit recent, intr-o scrisoare deschisa, fostul sportiv Constantin Iosef.

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Cum iti adaptezi garderoba la zilele fierbinti de vara

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Irina Markovits: Nu esti tu de vina, ci hainele

Expertul Acasa.ro, Irina Markovits

Pune o intrebare