Vedete din Romania

#Lidia Buble #Gyuri Pasu #vedete ocupate #vedete intern #showbiz #anca turcasiu #vedete #dragoste #nicole cherry

4 vedete care se plang ca n-au timp de dragoste

Sunt iubite de o tara intreaga, dar cand vine vorba de dragostea si rasfatul de acasa multe dintre vedete sufera. Sunt atat de ocupate incat cu greu reusesc sa isi gaseasca cateva clipe pe care sa le dedice familiei si celor dragi.

Anca Turcasiu

Sursa foto: vreaudreptate.ro

Anca Turcasiu si sotul sau, medicul Cristian Georgescu, au trecut prin momente delicate recent cand s-a zvonit ca ar urma sa divorteze. Cei doi recunosc ca sunt mult prea ocupati si ca nu isi dedica timp suficient unul altuia, insa de aici si pana la divort e cale lunga. "Intr-adevar, nu prea mai stau pe-acasa pentru ca am foarte mult de munca. Sunt angrenata intr-o serie de proiecte cu teatrul si cu muzica, si stiu ca le fac sa sufere pe cele mai importante persoane din viata mea. Cristi plange dupa mine, dar fiul nostru s-a obisnuit cu ideea", a marturisit artista pentru click.ro.

Citeste si:

3 vedete cu care "fostii" au dat de pamant. Au facut dezvaluiri inedite!

Lavinia Parva, in pericol! O brunetea focoasa i-a declarat iubirea lui Banica Jr

5 vedete care se imbraca de la second hand. N-ai fi crezut ca sunt atat de zgarcite!

 

Lidia Buble

Sursa foto: facebook.com

Cantareata Lidia Buble a fost surprinsa recent intr-o fotografie in timp ce era imbratisata si sarutata cu foc pe obraz de solistul formatiei Directia 5, Cristi Enache.

"Eram convinsa ca se va interpreta si ca vor aparea speculatii despre relatia pe care o am cu Cristi Enache. Suntem prieteni superbuni. Si nu doar cu el, ci cu toti din trupa Directia 5. (...) Eu sunt singura! Sunt multi barbati care ma curteaza, dar deocamdata ma concentrez asupra muzicii pentru urmatoarea piesa si, sincer, n-am timp de barbati", a marturisit cantareata pentru ziarulring.ro.

Nicole Cherry

Sursa foto: devoratormonden.ro

Nicole Cherry a devenit rapid una dintre artistele preferate de adolescenti, insa, spre deosebire de majoritatea fetelor de varsta ei, tanara nu viseaza inca la intalniri romantice. "Sunt prea mica sa am iubit. Am doar 15 ani, iar pentru mine prioritatile sunt scoala si muzica. In plus, nu as avea timp sa mentin o relatie. Acum, daca Justin Bieber ar veni la mine si mi-ar cere prietenia, probabil ca mi-as gasi o fereastra in programul meu incarcat. Chiar si pentru un pupic!", a declarat vedeta pentru wowbiz.ro.

Gyuri Pasu

Sursa foto: zoltanlorencz.ro

De patru ani, Gyuri Pascu e singur. In 2010, a divortat de Daniela, dupa 17 ani de mariaj si nici acum nu si-a refacut viata. "N-am eu timp de dragoste si alte alea. Am un album de facut, concerte la care trebuie sa merg. Nu mi-am refacut viata si nici nu am de gand. Nu am nevoie de o femeie in viata mea, nu simt nevoia asta. Imi este foarte bine singur. Primesc mesaje de la admiratoare si ma simt magulit, dar chiar nu-mi doresc o relatie, nu in acest moment", a declarat Ioan Gyuri Pascu, pentru cancan.ro.

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Integreaza “amintirile” cumparate in viata ta, in garderoba ta

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului