Vedete din Romania

#showbiz #rona hartner #corina danila #iulia vantur #relatii vedete #vedete intern

4 vedete fara noroc in dragoste. Uite pe cine ocoleste Cupidon

Amorul nu loveste intotdeauna pe cine isi doreste. Iar tinerele frumoase din showbiz nu sunt neaparat norocoase si in dragoste. Iata 4 dive care stau prost la acest capitol.

Iulia Vantur

Sursa foto: libertatea.ro

Focoasa Iulia Vantur e tot singura de la o vreme. S-a tot zvonit ca e cuplata cu celebrul Salman Khan, dar blonda refuza sa confirme o data pentru totdeauna daca a fost sa nu ceva intre ea si indian. Mai mult, Iulia a refuzat sa comenteze pe seama noii idile amoroase a actorului de la Bollywood.

Iulia Vantur spune ca norocul in dragoste o cam ocoleste si ca de vina ar fi presa, care ii speculeaza orice miscare. "Prietenilor mei de sex masculin le este frica sa mai iasa cu mine in oras, la o cafea! De exemplu, recent m-am intalnit cu un amic sa vorbim despre un proiect, iar la finalul discutiei l-am lasat la birou si am urcat sa o salut pe sotia lui, care nu a putut veni la intalnire. De aici a aparut o stire speculativa, al carei absurd este incalificabil", a declarat Iulia pentru libertatea.ro.

CITESTE SI:

Nimeni nu se astepta! Frumoasa Oana Cuzino divorteaza
Veste cumplita pentru Andreea Balan, aflata in vacanta. A murit...
Insectele unui roman fac inconjurul lumii! Iata ce i-a adus faima lui Remus Tiplea

 


Ramona Badescu

Sursa foto: cinemagia.ro

Ramona Badescu are 45 de ani, iar sarmul ei a ramas neschimbat. Bruneta a fost casatorita in Italia cu un baron, a divortat, apoi a mai avut cateva relatii, insa acum e tot singura. Ultima despartire i-a lasat urme destul de adanci in suflet. "S-a rupt logodna, nu poti sa fii logodita cu cineva care e tot timpul plecat. Cum te vezi mai rar, cu atat e mai bine. Italienii sunt gelosi, nu accepta asa ceva. M-am casatorit cu munca mea in acest moment", a declarat actrita. Marele ei regret e ca nu a devenit pana acum mama.

Rona Hartner

Sursa foto: galeri.uludagsozluk.com

Rona Hartner a ajuns la 42 de ani, iar relatiile pe care le-a avut pana acum au cam dezamagit-o. Artista sustine ca a avut mereu ghinion in dragoste si ca niciunul dintre barbatii din viata ei nu a iubit-o.

"Exista barbati care par foarte seriosi, dar care de fapt nu vor decat o aventura de o seara. Ai doua sanse: ori sa crezi si sa pici in plasa, ori sa zici «nu, eu nu sunt genul asta de persoana»", a declarat actrita in emisiunea Agentul VIP.

Corina Danila

Sursa foto:c inemagia.ro

Si pe Corina Danila a cam urmarit-o ghinionul in amor. A divortat de prezentatorul TV Vali Moraru, apoi a fost ceruta de sotie, dar nu s-a mai casatorit cu omul de afaceri Peter Imre. A avut apoi o relatie cu Norris Mageanu cu care are o fetita, dar nici cu acesta nu a ramas.

Si dupa toate aceste nefericiri, a mai avut parte si de un alt necaz. Banca i-a scos la licitatie casa din comuna Chiajna cu care a gajat un credit la banca pe care nu a mai reusit sa il achite.
 

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Irina Markovits: Poate fi jeansul alb prietenul oricarei femei?

Sase jocuri educative de interior pentru iarna

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Irina Markovits: Poate fi jeansul alb prietenul oricarei femei?

Sase jocuri educative de interior pentru iarna

Pune o intrebare