Showbiz

#showbiz #antonia #monica gabor #vedete intern #copii vedete neglijati

3 vedete care pozeaza in mame perfecte, dar care, in realitate, sunt acuzate ca si-au neglijat copiii

De multe ori, celebritatea nu face casa buna cu statutul de mama. Desi se lauda pe toate canalele de stiri ca isi iubesc nespus de mult copiii, multe dintre divele din showbizul romanesc sfarsesc prin a-i da uitarii in schimbul libertatii lor. Iata trei vedete acuzate ca si-au neglijat pruncii.

Antonia


Sursa foto: opiniatimisoarei.ro

Antonia are o fetita de 3 ani si jumatate si e pe cale sa devina pentru a doua oara mama. Insa artista a fost acuzata de multe ori si pe multe cai ca nu este tocmai o mama buna si ca si-a lasat de bunavoie fetita in grija bunicilor din Italia din cauza concertelor pe care le are de sustinut in tara.

"Dupa ce Antonia a intrat in concerte, timp de 6 luni nu a vazut-o nici macar o data pe fetita", sustinea asta-primavara Catalin Dancu, avocatul lui Vincenzo Castellano, sotul de care Antonia este acum in divort si cu care isi disputa custodia copilului.

Nici de sarbatorile de iarna Antonia nu ar fi dat vreun semn, dupa cum sustineau apropiati ai familiei Castellano pentru spynews.ro: "Desi era asteptata, nu a catadicsit sa vina. A sunat insa in noaptea de Revelion sa faca urarile. A vorbit cu socrul ei si, spre surprinderea tuturor, nu a cerut-o pe Maya la telefon. Ar putea lua legatura cu fetita ei in o mie de feluri. Ar putea vorbi prin Skype, la camera, dar nu o face." Antonia are insa si o explicatie: "Mi se rupe sufletul cand plec si ea plange. Astea sunt cele mai grele momente", spune artista.

CITESTE SI:

Barbati "adevarati". Cum au profitat de relatiile lor pentru a deveni faimosi
Diana Dumitrescu despre barbatii din viata ei: "Nu sunt criminal in serie"
Uimitor! O simpla amprenta poate spune ce ai mancat si ce medicamente iei!

Monica Gabor

Sursa foto: ziarulatac.ro

Si Monica Gabor a primit aceleasi reprosuri. Preocupata mai degraba de cariera ei peste Ocean, dar si de relatia pe care o are cu omul de afaceri chinez cunoscut si sub numele de Mr. Pink, Monica Gabor pare sa fi uitat de Irinuca, fetita in varsta de 7 ani si jumatate pe care o are impreuna cu Irinel Columbeanu. Fostul sau sot sustine ca a trecut aproape un an de cand Monica nu a mai vazut-o pe cea mica. "Nu am renuntat sa fiu alaturi de ea, ii voi fi alaturi pentru totdeauna indiferent daca ea va simti acelasi lucru pentru mine sau nu", marturisea Monica la inceputul anului, lasand sa se inteleaga faptul ca cea mica nu vrea sa isi intalneasca mama.

Fosta "diva de la Izvorani" ar fi promis ca va ajunge in tara in luna august. Fostul sau sot a invitat-o pe litoral, acolo unde petrece toata vara impreuna cu Irina, insa, potivit declaratiilor lui Columbeanu, iubitul chinez al Monicai ar fi facut crize de gelozie si i-ar fi impus starletei sa nu cumva sa se cazeze in acelasi hotel cu Irinel Columbeanu.

Andreea Antonescu
 

Sursa foto: devoratormonden.ro

Andreea Antonescu este alta mama din showbiz care a fost acuzata ca si-a abandonat copila de dragul carierei. Potrivit presei tabloide, la inceputul anului se spunea despre ea ca a lasat-o pe Sienna, fetita ei, in Romania in grija mamei si ea a plecat in America, acolo unde locuieste sotul sau. Cantareata a negat insa aceste afirmatii. "Eu merg in America de foarte multi ani, pentru ca mi-a placut. Marea majoritate a vacantelor le-am petrecut acolo. Acum am inceput sa am si niste colaborari, dar nu m-am mutat acolo, nu stau numai acolo. Fetita mea nu sta fara mine. Pentru mine, copilul e cel mai important din lumea asta. Fetita mea e dependenta de mine", declara, in apararea sa, Andreea Antonescu.
 

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din showbiz

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Integreaza “amintirile” cumparate in viata ta, in garderoba ta

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Cum sa-ti alegi blazerul/sacoul/taiorul

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare