Showbiz

#showbiz #teo trandafir #roxana ionescu #irinel columbeanu #vedete sarace #vedete intern #vedete extern

5 vedete care au ajuns la fundul sacului

Celebritatea nu iti asigura un venit constant sau neaparat suficient. Unele vedete intra intr-un con de umbra si atunci ajung sa se "hraneasca" doar din resursele acumulate pana atunci. Iata 5 vedete care s-au trezit cu vistieria aproape goala.

Teo Trandafir

Sursa foto: enational.ro

Indragita moderatoare TV Teo Trandafir a marturisit ca problemele de sanatate si faptul ca o vreme nu a avut serviciu i-au dat peste cap bugetul. "Nu am bani. Am traversat o perioada foarte grea din punct de vedere financiar, care mi-a lasat niste goluri uriase pe care acum trebuie sa le acopar. Va trebui sa muncesc cel putin inca doi ani ca sa pot sa-mi asigur ce nu am platit in trecut, asigurari si alte lucruri pe care trebuia sa le achit, si sa pot respira din nou", a declarat Teo Trandafir pentru ziarulring.ro.

CITESTE SI:
Cum arata nevestele celor mai sexy barbati

Pe scena puternice, acasa calcate in picioare. 5 vedete umilite de barbatii din viata lor



Liviu Varciu

Sursa foto: antenastars.ro

Nici Liviu Varciu nu mai e pe val, si asta se vede si in buzunarele lui, prin care a cam inceput sa sufle vantul. Isi aminteste cu nostalgie de succesul pe care l-a avut cu trupa L.A. "A fost o perioada de prosperitate enorma, din toate punctele de vedere, si financiar, bineinteles. Sunt 14 ani de atunci. Am avut cel mai bine vandut album din Romania, dovedit in acte", a spus Liviu Varciu pentru "Ring".

Artistul si-a investit mare parte din banii castigati in ultima vreme in dotarea unui studio de inregistrari. "Am investit vreo 25.000 de euro in studio, dar fara ajutorul bunei mele prietene din copilarie, Mariana Cliseru, n-as fi reusit", a marturisit Liviu.

Irinel Columbeanu




Sursa foto: antenastars.ro

Irinel Columbeanu nu mai are niciun leu. Cel putin pe numele lui, dupa ce a trecut toata averea in vistieria tatalui sau pentru a scapa de executarea silita in urma proceselor pe care le are cu o banca. Banca cere acum instantei anularea contractului prin care i-a donat averea parintelui sau, Ion Columbeanu.

Roxana Ionescu


Sursa foto:  libertatea.ro

Recent, si Roxana Ionescu s-a plans ca naveta cu avionul intre Bucuresti si Timisoara, acolo unde locuieste sotul sau, a mai saracit-o. Cu toate astea, Mama Natura nu vrea sub niciun chip sa-si abandoneze proiectele si sa se mute in orasul de pe Bega, acolo unde sotul sau are afaceri.

Mark Hamiil


Sursa foto: protv.ro

Si pe la Hollywood bate vant de saracie. Sau cel putin e vorba de zgarcenie. Actorul american Mark Hamill, celebru datorita rolului lui Luke Skywalker din seria "Razboiul stelelor", a fost surprins anul trecut scotocind in gunoaie dupa un chistoc de tigara. Greu de explicat cata vreme averea sa era estimata la 353 de milioane de dolari.

Sursa foto: theglobeandmail.com

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din showbiz

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului