Showbiz

#stela popescu #showbiz #vedete intern #cupluri inventate vedete #Popeasca si Banica

S-au iubit cu adevarat "Popeasca si Banica"? Dar Stela si Arsinel?

E suficient ca paparazzii sa surprinda la un loc doua vedete si publicul le si taxeaza ca formand un cuplu. Daca de cele mai multe ori nu greseste cu nimic, iata ca au existat si relatii care au facut inconjurul showbizului, dar care s-au dovedit a fi... inventate.

Victor Slav si misterioasa blonda


Sursa foto: cancan.ro

Cand toata lumea credea ca Victor Slav nu reuseste sa o dea uitarii pe Bianca Dragusanu, o fotografie in care prezentatorul de la Meteo aparea ascuns dupa o pereche de ochelari de soare, insa in compania unei blonde misterioase si a unui alt cuplu, a ajuns aproape virala pe internet. Dezmintirea a lovit insa ca un trasnet. "Sunt uimit pana unde se poate ajunge! Nici macar nu sunt eu in poza aia. Am vazut-o si eu si am ramas surprins. Baiatul din acea fotografie este Andrei, prietenul meu, iar fata din poza este o prietana de-a lui. Eu nu am nici o legatura cu ea", a comentat Victor pentru Pro TV.

Mihaela Cocos, adica "blonda lui Victor" cum ajunsese deja sa o alinte publicul, spune si ea ca nu are nicio legatura cu baiatul de la Meteo. "Nu l-am vazut niciodata live pe acest baiat. Eu am iesit intr-o seara cu un prieten de-al lui. In fotografia aceea nu este Victor", a spus Mihaela.

CITESTE SI:

Interviu despre femei si frumusete cu un print! Sfatului lui pentru tine!

5 vedete care-si traiesc viata la intensitate maxima!

 

Ilinca Vandici si Vladimir Draghia

Sursa foto: tvmania.ro

Prin preajma Ilincai Vandici roiesc barbatii, motiv pentru care presa tabloida nu o data a cuplat-o fictiv. Unul dintre barbatii cu care s-a spus ca i-ar fi devenit iubit a fost Vladimir Draghia. Actorul insa a negat vehement. "Intre mine si Ilinca nu este o relatie sentimentala. Am fost surprinsi la un eveniment, impreuna, dar noi nu formam un cuplu. Femeia care mi-ar putea fi iubita ar trebui sa fie frumoasa, inteligenta, curata si sincera", a spus actorul.

Stefan Banica si Emilia Popescu


Sursa foto: cotidianul.ro

La inceputul anilor '90, "Popeasca si Banica" a fost un cuplu celebru pe scena comediei romanesti. Se intelegeau atat de bine in scenetele umoristice incat toata lumea si-a imaginat ca cei doi formeaza un cuplu si in viata personala. N-a fost nici pe departe asa, ci era vorba doar despre chimie artistica.

Stela Popescu si Alexandru Arsinel

Sursa foto: fashionandbeauty.ro

Si daca tot a venit vorba de cupluri de pe scena, cel mai celebru este cel format de Stela Popescu si Alexandru Arsinel. Nu de putine ori s-a spus despre ei ca ar fi fost iubiti si in viata particulara, insa in realitate fiecare avea familia lui.

Sursa foto: ziarulmetropolis.ro

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din showbiz

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Cum sa-ti alegi blazerul/sacoul/taiorul

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Cum iti adaptezi garderoba la zilele fierbinti de vara

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare