Vedete din Romania

#mihaela radulescu #anna lesko #showbiz #relatii vedete #vedete intern # barbati saraci #barbati bogati vedete

3 dive care s-au lecuit de barbatii bogati

Viata langa un barbat bogat poate parea usoara, insa divele care au trait ani la rand numai in preajma unor iubiti cu averi impresionante spun ca alte lucruri sunt mai importante.

Ramona Badescu

Ramona Badescu a fost casatorita cu Alessandro din Fornaro, un italian care, dupa divort, a lasat-o pe drumuri si i-a cerut sa-i returneze toate cadourile pe care i le-a facut. A mai avut apoi diverse legaturi cu oameni bogati, insa a inteles ca de fapt nu banii conteaza. "Mi-am dat seama ca cel mai important este sa ai langa tine un om care sa te respecte, sa te inteleaga, sa te protejeze, sa te faca sa zambesti cand esti cu moralul la pamant. Banii chiar nu reprezinta totul in viata", spune Ramona.

Anna Lesko

Dupa ce a avut o relatie cu Irinel Columbeanu, Anna Lesko a afirmat ca nu vrea sa mai auda de acesta sau de o relatie cu alti barbati celebri. "Nu mai vreau niciun VIP in viata mea. Sa ma fereasca Sfantul de persoane publice, nu sunt aducatoare de bun augur", a spus cantareata.

Mihaela Radulescu

Si prezentatoarea TV se pare ca s-a lecuit de relatiile cu barbati cu bani. Si Dragos Radulescu si Elan Schwartzenberg au avut probleme cu legea, asa ca Mihaela se pare ca se simte mult mai bine in compania lui Dani Otil, cu care are deja o relatie de sase ani.
 

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Stilul clonat sau cum ajungi sa porti mereu si mereu aceeasi tinuta

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului