Vedete din Romania

#Denise Iacobescu #vedete intern #mame vedete #xonia #showbiz #laura cosoi

3 mame la fel de frumoase ca fiicele. Cum arata cele care le-au dat viata divelor de azi

Laura Cosoi, Xonia si Antonia sunt trei dintre cele mai ravnite artiste de la noi. Frumoasele din showbizul romanesc au mame pe masura. Iata cum arata femeile care le-au dat viata.

Mama Laurei Cosoi

Sursa foto: spynews.ro

Laura Cosoi a postat pe Facebook o fotografie cu mama sa, iar fanii actritei nu au putut sa nu observe asemanarea izbitoare dintre cele doua. "Ea este mamica mea care ma acopera cu dragoste din prima clipa in care mi-a dat viata! La multi ani, mama! Ce noroc sa te am", a scris Laura in dreptul imaginii.

CITESTE SI:

Veste trista. A murit "regina cosmeticelor"
Au ajuns la fundul sacului. Doi artisti celebri, nevoiti sa-si vanda casa
3 vedete care si-au gasit sfarsitul in cel mai stupid mod cu putinta

Mama Xoniei

 

 

Sursa foto: spynews.ro

Xonia a fermecat nu doar publicul de la noi, ci si pe cel de peste hotare si nu doar cu vocea sa, ci si cu frumusetea. Farmecul personal pare sa il fi mostenit de la mama sa, o femeie foarte frumoasa, cu care artista se lauda de cate ori are ocazia.

Mama Antoniei





Despre mama Antoniei n-ar putea spune nimeni ca este... de doua ori bunica. La 41 de ani, Denise Iacobescu face furori la fiecare aparitie in public.


 

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Cum iti adaptezi garderoba la zilele fierbinti de vara

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului