Vedete din Romania

#copii #divort #mutare #impacare #declaratii #adriana bahmuteanu #Silviu Progoana

3 semne ca Bahmu si Prigoana s-ar putea impaca

Prezentatoarea TV Adriana Bahmuteanu si deputatul Silviu Prigoana au fost cele mai mediazate persoane in ultima perioada, dupa ce au anuntat ca vor divorta pentru a patra oara. S-au certat, au dat vina unul pe anul, insa de fiecare data au ajuns sa fie din nou impreuna. Se pare ca si de aceasta data lucrurile vor fi la fel. Cei doi dau semne ca, in ciuda tuturor scandalurilor care au facut deliciul presei, ar vrea sa se impace.

1 Declaratiile de dragoste ale lui Silviu Prigoana

Primul care a facut pasul in acest sens a fost chiar Silviu Prigoana, care, culmea, a fost cel care a initiat divortul. Imediat dupa ce Adriana a inceput sa se afiseze cu un nou barbat, Prigoana si-a schimbat atitudinea 180 de grade. Daca inainte spunea ca nu vrea sa mai auda vreodata de Adriana, de cateva zile deputatul nu mai conteneste cu declaratiile facute la adresa fostei sale sotii, pe care sustine ca "o iubeste ca un nebun".

"E sfasietor. Stau singur si meditez, noaptea, stau si ma gandesc unde si cu ce am gresit. O iubesc ca un nebun. Ma simt singur si trist. Nu am purtat niciodata verigheta. Nu am aruncat sageti spre femeia pe care am iubit-o si pe care o iubesc. Orice om iubeste femeia cu care are doi copii, cu care a stat atatia ani alaturi", a declarat Prigoana.

2 Adriana s-a despartit de noul iubit

Imediat dupa aceste declaratii siropoase, Adriana Bahmuteanu s-a despartit, pentru o perioada, spune vedeta, de noul iubit. Vedeta sustine insa ca nu Prigoana ar fi motivul, ci faptul ca avea nevoie de o perioada de gandire.

"A plecat pentru ca nu vreau sa vina Prigoana peste noi aici, in casa, sa ne vada. Mihai este un tip foarte finut, cu bun-simt, mi-a spus sa raman eu cu copiii, sa ma gandesc la ce am de facut. Asta deocamdata, ca sa evitam situatiile penibile si sa ne gandim la ce avem de facut in viitor. E o situaţie jenanta. Mihai nu vrea sa asiste la discutiile dintre mine si Prigoana", a explicat Bahmu despartirea de iubitul sau.

3 Promisiunile si discutiile despre viitorul copiilor

Schimbarea de atitudine a fostului sau sot a dus la o mai buna comunicare intre ei, cei doi facandu-si chiar si vizite in utima perioada, in care au avut discutii despre viitorul copiilor.

"Am vorbit despre viitorul copiilor. Mi-a facut promisiuni, pe care astept sa le si onoreze. Aici ma refer inclusiv la modul de a invata sa fie parinte", a mai spus fosta doamna Prigoana.

Sursa foto: www.opiniatimisoarei.ro

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Trucuri vestimentare pentru mignone

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare