Vedete din Romania

#sarcina #dana rogoz #carmen bruma #anunt sarcina #vedete intern #vedete insarcinate #Anca Lungu

3 vedete care au anuntat intr-un mod inedit ca sunt insarcinate

Pentru ca spectaculosul si ineditul caracterizeaza vedetele, acestea nu fac rabat de la aceste criterii nici cand vine vorba despre anuntul celor mai frumoase evenimente din viata lor. Celebritatile fac orice pentru a-si surprinde fanii, asadar, orice veste venita din partea lor trebuie sa fie una plina de spectacol si cat mai inedita. Iata cateva vedete care au anuntat intr-o maniera surprinzatoare ca sunt insarcinate.


1. Anca Lungu

Prezentatoarea Observatorului special de la Antena 1, Anca Lungu, s-a casatorit in urma cu o jumatate de an si inca de pe atunci a anuntat ca isi doreste sa devina cat mai repede mamica. Minunea s-a intamplat, iar vedeta si-a anuntat fanii ca este insarcinata in timp ce se afla la o licitatie caritabila, unde a prezentat si o creatie proprie: un brad realizat din 501 suzete.

Cea de-a 501 suzeta a avut insa o semnificatie aparte, aceasta fiind cea a viitorului sau bebelus.

"O minune s-a intamplat in viata noastra. Cel mai dorit si asteptat bebelus e pe drum. Ii multumim Celui de Sus pentru binecuvantare!", a scris Anca pe Facebook.

2. Dana Rogoz

Dana Rogoz a ales si ea o maniera destul de inedita de a anunta ca este insarcinata. Vedeta le-a dat fanilor sai fericita veste pe blogul sau, chiar de ziua sa de nastere.

"Abia am asteptat sa vina ziua mea de nastere sa va dau cea mai frumoasa veste: sunt insarcinata! Si ca sa fiu sincera pana la capat, in timp ce scriu aceste randuri, tocmai ce am inceput sa plang de emotie. E o bucurie ce nu poate fi comparata cu nimic.

Eu si Radu ne-am dorit foarte mult un copil, asa ca suntem extrem de fericiti, nici nu va pot descrie in cuvinte ce simtim. Azi am intrat in 16 saptamani! De ziua mea, ce pot sa-mi doresc mai mult decat ca bebe sa fie sanatos. Te asteptam, bebe mic, si iti multumim pentru clipele de fericire pe care ni le-ai adus deja in viata!”, a scris Dana Rogoz pe blog.


3. Carmen Bruma

Carmen Bruma, logodnica realizatorului TV Mircea Badea, a fost mereu o fire discreta in ceea ce priveste viata personala, iar acest lucru l-a confirmat inca o data si cand a facut anuntul ca este insarcinata. Mai intai, zvonul a aparut in presa, iar la cateva zile Carmen Bruma a postat si ea pe Facebook o fotografie in care isi arata burtica, alaturi de un mesaj ambiguu.

"O sarcina e considerata sigura abia dupa primele trei luni. Eu am reusit sa ajung in a patra. Stiu ca multi ar vrea sa ma vada cu burta, dar, deocamdata, atat va pot oferi:)", a scris Carmen, pe Facebook.



Sursa foto:divahair.ro

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Trucuri vestimentare pentru mignone

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare