Vedete din Romania

#andreea marin #showbiz #monica gabor #adelina pestritu #vedete intern #vedete rasfatate

3 vedete din showbiz rasfatate de iubiti. Nu i-ai fi crezut in stare!

Flori, declaratii de dragoste si... masaje relaxante. Acestea sunt cateva dintre rasfaturile cu care sunt incantate de iubitii lor vedetele din showbiz. Asta cand nu le daruiesc masini sau vacante exotice!

Andreea Marin, masaj in fiecare seara

Tuncay Ozturc, sotul Andreei Marin, este cel care a pus-o pe picioare pe diva, dupa problemele grave de coloana pe care le-a avut. Medicul turc continua sa aiba grija de ea. "Nu mai am probleme cu spatele, pentru că am un sot minunat, care are grija de mine si imi face mereu masaj seara. Datorita lui pot sa port iar pantofi cu toc", ne-a povestit Andreea.

Citeste si:

Se iubesc, dar nu se casatoresc. 8 vedete care au "imbatranit" impreuna fara sa treaca pe la altar

Despartiti, dar impreuna. Ce foste cupluri sunt nevoite sa lucreze laolalta

Incredibil! Nora romanca l-a facut bunic pe Nicolas Cage!

 

Flori pentru Adelina de la Speak

Speak i-a oferit Adelinei Pestritu deja primul inel, iar in curand va urma unul de logodna. Speak a dezvaluit ca de cand e iubitul Adelinei a descoperit ca poate sa fie si romantic. "Mi-am descoperit anumite parti. Cum ar fi sa duc o floare la o fata, se stie la ce fata. Nu prea faceam asta. Mi se parea penibil. Am spus intr-un cotext ca o relatie serioasa se concretizeaza intr-o casatorie. Cum am o relatie foarte serioasa, probabil se va concretiza intr-o nunta", a spus Speak.

Petale de trandafir pentru Monica Gabor

Mr. Pink continua sa o surprinda pe fosta doamna Columbeanu. Monica a postat pe Facebook a fotografie in care patul sau este impodobit cu o inima din petale de trandafir si tot din petale, omul de afaceri i-a scris "te iubesc". "Ziua indragostitilor poate sa fie in fiecare zi", a scris atunci Monica Gabor.

Sursa foto: libertatea.ro, spynews.ro

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului