Vedete din Romania

#vedete #cariera #succes

3 vedete fara scrupule, care ar face orice pentru succes

Stralucirea, faima si averea nu se obtin doar prin munca cinstita. Iar acest lucru este bine stiut si de cateva vedete autohtone, care, pentru a avea o ascensiune rapida in cariera sau pentru a castiga notorietate, rapid recurg la cele mai murdare trucuri. Iata cateva vedete din showbizul romanesc care ar face orice pentru a obtine ceea ce isi doresc.

1. Cristina Siscanu

Cristina Siscanu, reporter al emisiunii "Wowbiz", a incercat inca de la inceputul carierei sale sa obtina cat mai repede succesul. Mai intai, ea s-a implicat intr-o relatie cu un barbat potent financiar, mult mai in varsta decat in ea, omul de afaceri George Papari. Pentru ca tineretea sa trebuia insa traita la cote maxime, in timpul relatiei cu acesta ea a cochetat si cu celebrul sofer al Monicai Gabor, fosta Columbeanu, Voicu Panzar, potrivit curentul.ro.






Cristina Siscanu s-a laudat chiar ca a fost curtata de latifundiarul din Pipera, Gigi Becali.

"Cand i-am luat o declaratie, Gigi Becali mi-a zis ca vrea sa ma ia drept purtatorul lui de cuvant. El zicea: «Vad ca frumoasa esti, da-te dracului... semeni cu Brigitte Bardot si cu Sophia Loren combinat... si iti merge si mintea».

Mai tarziu insa, cand a intrat in echipa Kanal D, Cristina a pus ochii pe seful sau, Madalin Ionescu, care se declara un familist convins. Se pare insa ca nici el nu a rezistat farmecelor lui Siscanu. La scurt timp dupa ce s-au cunoscut, Madalin a divortat, dupa o casnicie de 14 ani.


Zilele acestea s-a tot zvonit ca Siscanu ar fi facut tot posibilul sa se promoveze. Se pare ca, dupa plecarea Andreei Mantea din postul de asistenta de la "Wowbiz", Cristina ii va lua locul.

2. Antonia

Desi parea o fire angelica, se pare ca pentru cariera sa cantareata Antonia ar face orice. S-a implicat, pentru publicitate, intr-un triunghi amoros, alaturi de Alex Velea si sotia sa, Ana, iar fostul sau coleg Tom Boxer a facut dezvaluri socante despre ea.



"Eu am creat-o pe Antonia! Cand am cunoscut-o nu stia sa vorbeasca, sa se poarte si nici sa se imbrace. Ea m-a pacalit si m-a inlaturat din proiect. Dupa ce am facut-o cunoscuta, lumea era innebunita dupa ea, o umflam cu pompa la toate emisiunile, spuneam cat de frumoasa e Antonia, cat de talentata si multe altele, m-a anuntat ca vrea o cariera solo", a marturisit Boxer.

3. Iulia Albu

Designerul Mihai Albu si Iulia Albu au divortat anul acesta si s-au si impacat de curand. Potrivit insa unor prieteni apropiati ai cuplului, tot acest episod nu a fost decat o strategie de promovare.



Sursa foto: ziaremondene.ro

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului