Vedete din Romania

#cristina spatar #liviu varciu #showbiz #catinca roman #vedete somere #vedete intern

4 vedete somere cu acte in regula. Cine a ajuns sa traiasca la mila cunoscutilor

Si vedetele mai plang cateodata. Chiar daca le cunoaste o lume intreaga, nu inseamna ca o duc ca pe roze, iar problemele cu banii ajung sa le pun si lor capac. Iata cateva dintre celebritatile mondene ajunse in impas.

Oana si Catinca Roman

Sursa foto: spynews.ro

Surorile Oana si Catinca Roman au trait mereu o viata de huzur. Nu le-a lipsit nimic pana acum, insa situatia se pare ca s-a schimbat. Mioara Roman, mama celor doua, e foarte suparata pentru ca fetele ei nu mai au un serviciu.

"Ele au fost discriminate. Din cauza numelui Roman, fetele mele au avut probleme si s-au razbunat pe familie politicienii. I-au aruncat Catincai pe geam masinile de cusut. A fost vandalism si golanie. Eu i-am spus lui Petre Roman sa nu intre in politica, pentru ca este foarte greu si totul s-a rasfrant asupra fetelor. Oana asteapta acum, dar nu este ceea ce trebuie. Catinca a plecat sa lucreze in Germania si sta acolo doua luni si asa mai trecem iarna. Fetele mele nu au ajuns vedete, ele s-au remarcat", a declarat Mioara Roman, la "Agentul Vip".

Sursa foto: libertatea.ro

Oana, care s-a casatorit in urma cu jumatate de an cu Marius Elisei, nu mai lucreaza pentru a o putea creste pe Isabel. La fel si sotul ei, care a fost nevoit sa renunte la serviciu atunci cand Oana a avut probleme medicale. Pentru ca nu se mai descurca cu banii, cei doi au decis sa vanda apartamentul pe care il au intr-o zona de fite pentru a-si cumpara o casa mai modesta.

CITESTE SI:

Andreea Marin se retrage! E incredibil ce a decis sa faca!
Banica Jr si Lavinia Parva s-au separat. Detalii incredibile despre cei doi
Vedete in relatii ultramoderne. Se iubesc la nebunie, dar traiesc separat



Cristina Spatar

Sursa foto: vebidoo.de

Nici Cristina Spatar pare sa nu mai faca fata problemelor, dupa ce sotul sau, Alin Ionescu, a fost arestat, fiind suspectat de evaziune evaziune fiscala de peste 10 milioane de euro.

Artista a cam ajuns la fundul sacului, spun cunoscutii, intrucat anchetatorii au pus sechestru pe averea omului de afaceri. "A inceput sa dea telefoane la impresari pentru a-si stabili concerte in perioada urmatoare. Vrea sa fie luata si ea in calcul pentru show-urile de Revelion sau anumite spectacole private!", au povestit persoane din anturajul sau, citate de presa.

Liviu Varciu

Sursa foto: stiridecluj.ro

7.000 de euro pe luna pierde Liviu Varciu, dupa ce zilele trecute, sefii de la Kanal D l-au instiintat ca nu ii mai prelungesc contractul de munca. "Sunt liber! Cine ma vrea ma poate avea", a recunoscut Liviu pentru libertatea.ro.

Artistului nu-i pica deloc bine vestea, mai ales ca a inceput sa isi construiasca o casa, iar banii ii veneau manusa. "Am inchis casa si o sa o las la rosu pana anul viitor. Atunci o sa continuu lucrul la interioare", a mai spus Liviu.

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Cum iti adaptezi garderoba la zilele fierbinti de vara

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Trucuri vestimentare pentru mignone

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare