Vedete din Romania

#piesa #interviu #andreea marin #stefan banica jr #semne divort

5 semne care au anuntat divortul sotilor Banica

Vestea ca Andreea Marin si Stefan Banica Jr. nu vor mai forma un cuplu a starnit o multime de reactii, insa decizia celor doua vedete a fost anticipata in media inca de anul trecut.

Semnele legate de un posibil divort intre Andreea Marin Banica si Stefan Banica Junior au aparut inca de la finele lui 2012, cand "Zana" a facut mai multe declaratii cu subinteles in timpul interviurilor acordate jurnalistilor. Iata care sunt indiciile care au dezvaluit ca relatia celor doua vedete nu mai functiona in parametri optimi!

1 Interviul acordat de Andreea Marin in revista Unica, in martie 2012

In primavara trecuta, prezentatoarea TV dezvaluia in paginile revistei Unica faptul ca este o persoana independenta, care ar putea oricand sa o ia de la capat daca lucrurile nu ar mai merge in casnicia sa.

"Un divort nu ar fi ceva care sa ma darame, chiar daca nu mi-l doresc", sublinia atunci Andreea Marin Banica.

2 Scandalul dintre Andreea Marin si Adriana Nicolae

In cadrul galei VIP din 2012, Andreea Marin a cedat nervos si i-a cerut insistent actritei Adriana Nicolae sa ii raspunda la intrebarea daca tatal copilului sau este Stefan Banica Jr.

"Sotul meu este tatal copilului tau? Da sau nu?" a intrebat-o Andreea Marin pe actrita.

3 Interviul Andreei Marin din 15 decembrie 2012

Invitata la emisiunea "De suflet", prezentata de Dana Rogoz, Andreea Marin a dezvaluit care sunt planurile sale pentru 2013 si a lasat sa se inteleaga ca exista anumite aspecte in viata pe care nu le poate controla.

"Nu iau usor nicio experienta, daca ma implic, o fac pana la capat. Vreau sa fiu sigura ca tine de mine, am dat tot ce s-a putut", a marturisit Andreea Marin Banica.

Ea a mai subliniat in cadrul aceluiasi interviu ca asteapta "o mare schimbare" in viata sa si spera ca cei din jur se vor bucura pentru noua stare a lucrurilor.

4 Versurile piesei "Ce e dragostea?"

Stefan Banica Jr. a ales sa isi exprime durerea intr-o maniera speciala, potrivita spiritului sau de artist, prin intermediul celei mai recente piese ale sale.

"Doamne, spune-mi cu ce-am gresit/Ce n-a mers, ce a lipsit intre noi?" sunt doar doua dintre versurile care par sa vorbeasca despre deterioarea relatiei sale cu Andreea Marin.

5 Interviul acordat de Stefan Banica Jr. pentru emisiunea moderatorului Mihai Gadea

Stefan Banica Jr. A fost invitat anul trecut in platoul emisiunii moderate de Mihai Gadea, unde a fost intrebat daca se pune in discutie divortul dintre el si sotia sa.

"Ne-am luat fara acordul presei mondene si, daca va fi sa ne despartim, o vom face la fel", declara la acel moment cantaretul.

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

•  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Irina Markovits: Poate fi jeansul alb prietenul oricarei femei?

Sase jocuri educative de interior pentru iarna

Pune o intrebare

Citeste pe divahair.ro

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Integreaza “amintirile” cumparate in viata ta, in garderoba ta

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare